[AKTUALIZACJA] „Państwo dla rodziny – rodzina dla państwa”

Ogólnopolska konferencja naukowa 

„Państwo dla rodziny – rodzina dla państwa”

15 października 2020 roku Stowarzyszenie NIE MA LEKKO organizuje Ogólnopolską konferencję naukową pt. „Państwo dla rodziny – rodzina dla państwa”, na której swoje prelekcje wygłosi ośmiu znamienitych gości. Konferencja ma na celu odpowiedź m.in. na pytania – co państwo, samorząd, szkoła, pracodawca mogą, a co powinni zrobić dla rodziny? Co rodzina może, a co powinna zrobić dla państwa? I dlaczego w ogóle zajmowanie się tematem rodziny jest ważne dla każdego z nas?

 Na konferencję zapraszamy przedstawicieli okolicznych i miejscowych władz samorządowych, instytucji i organizacji prorodzinnych, nauczycieli, kapłanów i wszystkich zainteresowanych.

Wydarzenie odbędzie się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej, ul. Kolegialna 23 w Płocku. Środki finansowe na organizację konferencji pozyskane zostały z Urzędu Miasta Płocka w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja przez załączony formularz.

Wszelkich informacji udzielamy mailowo – nie.ma.lekko@wp.pl lub telefonicznie 505925738. 

Dla chętnych wydamy zaświadczenie o udziale w konferencji.

PROGRAM KONFERENCJI:

[AKTUALIZACJA]

Poniżej załączamy:

– program konferencji w wersji kopiowalnej

– regulamin konferencji

Informacje nt. parkingu:

Szkoła Muzyczna nie posiada niestety własnego parkingu. Znalezienie miejsca na postój auta na pobliskich chodnikach zazwyczaj jest trudne. Dla uczestników konferencji możliwe jest zaparkowanie auta na boisku POKiS – wjazd od ulicy Gradowskiego. Mamy na to pozwolenie. Jest to około 500 m od Szkoły Muzycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *